Cato Gjersøe
Cato GjersøePartner / Daglig leder / salg – rådgivning
Mobil: 9763 6611
Epost: cato@gpas.no
Peter Motzfeldt
Peter MotzfeldtPartner / Prosjekt- og salgsansvarlig
Mobil: 9178 8303
Epost: peter@gpas.no
Kyrre Biseth
Kyrre BisethProsjektselger / Rådgiver
Mobil: 4004 1965
Epost: kyrre@gpas.no
Jens R. Borgen
Jens R. BorgenSalgsmedarbeider / Rådgiver
Mobil: 9204 1335
Epost: jens@gpas.no
Morten Skauen
Morten SkauenLeder montasjeavdelingen / Autorisert montør
Mobil: 4733 2709
Epost: morten@gpas.no
Darryl Jacobs
Darryl JacobsMontasje / Autorisert montør
Mobil: 9968 3139
Epost: darryl@gpas.no
Ramadan Mohammad Sinjar
Ramadan Mohammad SinjarMontasje / Autorisert montør
Mobil: 4031 4018
Epost: firmapost@gpas.no
Mustafa Ramadahn Sinjar
Mustafa Ramadahn SinjarMontasje / Autorisert montør
Mobil: 4653 8389
Epost: firmapost@gpas.no
Kjell Johnsen
Kjell JohnsenMontasje / Autorisert montør
Mobil: 9177 5434
Epost: kjell@gpas.no

Fyll gjerne inn skjemaet nedenfor – og vi kontakter deg!