Cato Gjersøe
Cato GjersøePartner / Daglig leder / salg – rådgivning
Mobil: 976 36 611
Epost: cato@gpas.no
Peter Motzfeldt
Peter MotzfeldtPartner / Prosjekt- og salgsansvarlig
Mobil: 917 88 303
Epost: peter@gpas.no
Jens R. Borgen
Jens R. BorgenSalgsmedarbeider / Rådgiver
Mobil: 920 41 335
Epost: jens@gpas.no
Morten Skauen
Morten SkauenMontasjeansvarlig / Autorisert montør
Mobil: 473 32 709
Epost: morten@gpas.no
Kjell Johnsen
Kjell JohnsenMontasje / Autorisert montør
Mobil: 917 75 434
Epost: kjell@gpas.no
Darryl Jacobs
Darryl JacobsMontasje / Autorisert montør
Mobil: 996 83 139
Epost: darryl@gpas.no

Fyll gjerne inn skjemaet nedenfor – og vi kontakter deg!